Hoofdsponsors

 

 

Snel naar

 

In de etalage

 

Loopcursus FMT Fysiotherapie


FMT Fysiotherapie Zomertraining!

Partners

GHC is officiele netwerkpartner van ADO Den Haag

 

 

Nieuwe sponsors

NIEUWS

 

Volg GHC Nieuws via RSS!   

Nieuw kunstgrasveld

KUNSTGRASVELD  GHC  WORDT VERVANGEN!!


Een paar dagen geleden is onze voorzitter Dick Barnhoorn, gebeld door de Leidse Wethouder
de heer Frank de Wit.

Met de mededeling dat het huidige verouderde kunstgrasveld zal worden vervangen voor een
geheel nieuw kunstgrasveld!

In overleg met het Sportbedrijf Leiden, zal gekeken worden op welk termijn [liefst zo snel mogelijk] de nieuwe super mat zal worden aangelegd.

Voorzitter Dick Barnhoorn, is super tevreden met dit genomen besluit.


Vorderingen met betrekking tot het kunstgrasveld

07-07-2014 is GHC bijgepraat i.v.m het plaatsen van het nieuwe kunstgrasveld. Het is de bedoeling dat de werkzaamheden ongeveer half augustus 2014 starten. De oplevering 5-9-2014 als de weersomstandigheden meewerken! Ook is aangegeven dat het ook eerder van start kan gaan, de juiste dag krijgt GHC dan nog te horen.

 

Opening kantine

26-07-2014

Zaterdag 2 augustus 2014 is de kantine weer geopend.

Vanaf 12.00 uur bent u welkom.

 


 

Gezocht mensen voor de keuken

17-07-2014

 
WIJ ZIJN DRINGEND OP ZOEK NAAR VRIJWILLIGERS VOOR MET NAME IN DE KEUKEN. AANMELDEN OF INFORMATIE BIJ MIRELLA EN RENE.

 


 

Voorbereiding GHC-Selectie seizoen 2014-2015

20-06-2014

De voorbereiding voor de GHC-selectie start op donderdag 31 juli 2014 met een trainingsavond op

Sportpark 'De Vliet" aanvang 20.15 uur.

 

Op dinsdag 5 augustus 2014 speelt GHC 1 dan haar eerste oefenwedstrijd uit tegen zaterdag 2e klasser

Zevenhoven.

 

PROGAMMA VOORBEREIDING GHC-SELECTIE SEIZOEN 2014-2015

 

Dinsdag 5 augustus 2014 Zevenhoven 1 - GHC 1 /20.00 uur

Zaterdag 9 augustus 2014 Valken '68 1 - GHC 1 /14.30 uur

Zaterdag 9 augustus 2014 Valken '68 2 - GHC2 /12.00 uur

Dinsdag 12 augustus 2014 Roodenburg 1 - GHC 1 /20.00 uur

Dinsdag 12 augustus 2014 GHC 2 - Roodenburg 2 /20.00 uur

Zaterdag 16 augustus 2014 GHC 1 - Spirit 1 /14.30 uur

Zaterdag 16 augustus 2014 Ter Leede 2 - GHC 2 /11.00 uur

Dinsdag 19 augustus 2014 Jodan Boys 1 - GHC 1 /20.15 uur

Dinsdag 19 augustus 2014 GHC 2 - Jodan Boys 2 /20.15 uur

Zaterdag 23 augustus 2014 FC Boshuizen 1 - GHC 1 /17.00 uur Bekerwedstrijd

Zaterdag 23 augustus 2014 Voorschoten '97 (za) 3 - GHC 2 /12.30 uur Bekerwedstrijd

Dinsdag 26 augustus 2014 GHC 1 - Quick 1 /20.00 uur Bekerwedstrijd

Dinsdag 26 augustus 2014 GHC 2 - Roodenburg (za) 2 /20.00 uur Bekerwedstrijd

Zaterdag 30 augustus 2014 GHC 1 - Quick Boys 1 /14.30 uur Bekerwedstrijd

Zaterdag 30 augustus 2014 GHC 2 - SEV 3 /12.00 uur Bekerwedstrijd

 

Zaterdag 6 september 2014 Start competitie GHC 1 + GHC 2

 

Zaterdag 6 september 2014 GHC 1 - Forum Sport 1 /14.30 uur

 

Zaterdag 6 september 2014 GHC 2 - UVS 2 /12.00 uur


 

Indeling GHC selectie seizoen 2014-2015

01-07-2014

De KNVB heeft vandaag de indeling van de standaardteams bekendgemaakt.

In het seizoen 2014-2015 is GHC 1 net als afgelopen seizoen ingedeeld in de 1e klasse B

van het KNVB district West 2.

 

De 1e klasse B staat hoog aangeschreven. Zo staan er wederom aantrekkelijke wedstrijden en derbies

(ARC, Valken '68 en Voorschoten '97) op het progamma.

 

De complete indeling van de 1e klasse B van het KNVB district West 2 is als volgt:

 

GHC

ARC (Alphen aan den Rijn)

DSO (Zoetermeer)

Delta Sport (Vlaardingen)

Forum Sport (Voorburg)

Haaglandia/Sir Winson (Rijswijk)

HBOK (Amsterdam)

HVC '10 (Hoek van Holland)

Nootdorp (Nootdorp)

Sportlust '46 (Woerden)

Swift (Amsterdam)

Valken '68 (Valkenburg)

Voorschoten '97 (Voorschoten)

Zwaluwen '30 (Hoorn)

 

GHC 2 is ingedeeld voor de competitie in de reserve 2e klasse A met de volgende tegenstanders:

 

ARC 3, Docos 2, DWO 2, Katwijk 4, Noordwijk 3, Nootdorp 2, Oegstgeest 2, 

Rijnvogels 3, SEV 2, SVC '08 3, UVS 2 en Voorschoten '97 (za) 3.

 

Districtsbeker indeling 2014-2015

 

Naast de bekendmaking van de competitie-indeling, kwam de KNVB vandaag ook met de indeling

voor de districtsbeker. Hiervoor zijn alleen clubs uit de Hoofd- en eerste klasse ingedeeld.

 

GHC 1 is ingedeeld in Poule 12 samen met stadsgenoot FC Boshuizen (Zondag-1B),

het Haagse "Quick" (Zondag Hoofdklasse A) en Quick Boys (Zaterdag Hoofdklasse B).

 

GHC 2 is ingedeeld in Groep 2 Poule 10 samen met stadsgenoot Roodenburg 2, SEV 3

en Voorschoten '97 (za) 3.


 

Bekerindeling GHC-Jeugd

19-07-2014

Vrijdag 18 juli 2014 heeft de KNVB de bekerindelingen bekendgemaakt. Zaterdag 6 september 2014

zullen de junioren en pupillen hun eerste wedstrijden afwerken.

 

GHC A1 Groep 2 12

 

Blauw Zwart A1, Docos A1, GHC A1, SEV A1, SVC '08 A1, Valken '68 A1,

Voorschoten '97 A2 en Wassenaar A1.

 

GHC B1 Groep 2 8

 

Boshuizen B1, BSC '68 B1, DSO B2, GHC B1, RCL B2,

ROAC B1, Roodenburg B1 en SJZ B1.

 

GHC C1 Groep 4 7

 

ASC C2, Docos C3, GHC C1, Gol Sport C1, Meerburg C3,

RCL C3, UVS C4 en Voorschoten '97 C5.

 

GHC D1 Groep 4 15

 

ASC D2, GHC D1, Gol Sport D1, Meerburg D4, Oegstgeest D2,

RCL D4, Rijnsburgse Boys D3 en UVS D4.

 

GHC E1 Groep 2 11

 

Blauw Zwart E2, GHC E1, Gr. WII VAC E3, Katwijk E3,

RCL E3, SJZ E1, UVS E2 en Wassenaar E1.

 

GHC E2 Groep 7 10

 

ABF E2, GHC E2, Gr. WII VAC E11, Meerbug E8,

Quick Boys E7, RCL E10, Valken '68 E4 en Voorschoten '97 E10.

 

GHC Mini Pupillen MP1 1e Klasse 1

 

Docos MP1, DOSR MP1, GHC MP1, Gol Sport MP1,

Hazerswoudse Boys MP1, RCL MP1 en RCL MP2.


 

Hoofdtrainers jeugd

04-07-2014

A – Perry Overvliet en Ron Verheugd

B – Wally Gallert en Leo Compeer

C -  Frank Fleuren

D – Ben de Roo en Robert de Roo

E – Erwin van der Veer

Mini – Erwin van der Veer

Keeperstrainer – Patrick Koolen

 

Aanvang van de trainingen (zie elders op de site). De telefoonnummers/emailadressen van de trainers en leiders worden begin augustus op de GHC site gezet.


 

Aanvang- en trainingstijden Jeugd

28-06-2014

Start trainingen    A t/m D 11 augustus

                                E  t/m F 18 augustus

                                MINI’S  3 september

 

Start Beker  6 September 2014
Start jeugdcompetitie: 1 November 2014

 

Maandag :     18.00u - 19.00u  E-F pup.

                        18.00u - 19.15u  D  jun

                        19.15u - 20.30u  A  jun

                        20.30u - 22.00u Selectie (tot eind okt)

Dinsdag :      18.30u - 19.45u C jun

                        19.00u - 20.15u B jun

                        20.15u - 21.30u  Selectie

Woensdag :  1700u -18.00u Mini

                        18.00u -19.00u E-F pup

                        18.00u -19.15u D jun.

                        19.15u -20.30u A jun

Donderdag:  18.30u -19.45u C jun

                        19.00u -20.15u B jun

                        20.15u -21.30u Sel


 

Indeling Overige senioren seizoen 2014-2015

19-07-2014

Vrijdag 18 jui 2014 heeft de KNVB de indeling voor de overige senioren bekendgemaakt.

Zaterdag 27 september 2014 zullen de overige senioren hun eerste competitie-wedstrijden afwerken.

 

GHC 3 7e klasse

 

GHC 3, Kagia 5, Katwijk 12, Noordwijk 9, Oegstgeest 8, Quick Boys 16, Rijnvogels 8,

Rijnsburgse Boys 10, SJC 2, Ter Leede 7, Valken '68 5 en Voorschoten '97 10.

 

GHC 4 7e Klasse

 

ABF 1, Blauw Zwart 5, Docos 3, GHC 4, HVZ 1, LSVV '70 3, Noordwijk 10,

Oegstgeest 9, Quick Boys 17, Rijnvogels 9, Valken '68 6 en Voorschoten '97 11.

 

GHC 5 7e Klasse

 

ARC 15, BSC '68  5, DSO 14, Forum Sport 9, GHC 5, Hazerwoudse Boys 5, HVZ 2,

Koudekerk 5, Leidse Boys 4, SJZ 2, Stompwijk 2 en TAVV 6.

 

GHC 6 8e Klasse

 

Docos 4, Football Factory 2, GHC 6, Leidse Boys 5, Lugdunum 5,  RCL 9,

Rijnsburgse Boys 14, Rijnvogels 12, SJC 4, Voorschoten '97 14, VVSB 9,

en Warmunda 3.

 

GHC Zondag 1 7e Klasse

 

Docos 4, Foreholte 9. GHC 1, Meerburg 6, MMO 3, Nicolaas Boys 3, ROAC 4,

Roodenburg 3, SJC 8, UDO 4, UVS 3 en Warmunda 5. 


 

asta casino
asta casino

 

Nieuws

Opening kantine
Kantine vanaf 2 augustus weer geopend

 

Gezocht mensen voor de keuken
Gezocht mensen voor de keuken

 

Meer nieuws

 

Aankomende evenementen

 

Jarig

Vandaag
  Raymond Clarinda
  Dave Goodway
  Kees Ravensbergen
  JurciŽnne Reijmound
  Moukhlis Sahi

 

Morgen
  Jeroen Aarts
  Michael ten Brinke
  Simeon Haile
  Edwin van Leeuwen
  Milan Werk

 

Main Sales Europe

 

Co-sponsors

 

 

Inleveren oude spullen bij GHC



Klik hier voor info!

 

Leiden Amateurvoetbal.nl

 

Vriendenloterij